O firmie

Start > O firmie

Witam Państwa

Biuro rachunkowe JN Finanse powstało w 2017 roku. Założeniem naszym jest świadczenie profesjonalnych usług księgowych z wykorzystaniem internetowych kanałów dostępu, jak również doradztwo podatkowe dla swoich klientów, tak aby optymalizować ich podatkowe zobowiązania. Naszym klientom zapewniamy również pokrewne usługi związane z prowadzeniem działalności poprzez pomoc w uzyskaniu dotacji, kredytów i funduszy dla firm działających na rynku albo chcących rozpocząć działalność. Ofertę swoją kierujemy do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw działających w różnych sektorach gospodarki.

Praca

Działamy głównie na rynku lokalnym oferując pełny dostęp do danych finansowych swoim klientom, dzięki usłudze Pulpit Menadżera, będącym narzędziem pozwalającym klientom biura na zdalne łączenie się przez 24 godziny 7 dni w tygodniu i z dowolnego miejsca na świecie, mając wgląd w dane swojej firmy (płatności, podatki, zestawienia księgowe).

Od samego początku związaliśmy się z firmą Comarch.  Korzystamy z systemów ERP Optima zbudowany z zintegrowanych modułów, które mają za zadanie wspierać prowadzenie i zarządzanie firmą. Narzędzia te pozwalają m.in. zabezpieczać dane, wspierać decyzje biznesowe, czy też optymalizować obsługę księgową.

Jesteśmy obecni na portalu iKsięgowość24pl dzięki czemu możemy tworzyć nowoczesne i w pełni zautomatyzowane biuro rachunkowe, w którym księgowi nie tracą czasu na tradycyjne wprowadzanie faktur, a zaoszczędzony czas mogą poświęcić na zarządzanie podatkami naszych klientów.

Zapraszam do współpracy
Joanna Korczyńska